DOPRAVA A PLATBA

1. Osobní vyzvednutí 

Objednávku si můžete zdarma vyzvednout osobně v bistrotece Atelier na adrese 17. listopadu 606/24, Říčany v průběhu otevírací doby (tu najdete v sekci Kontakty). Vždy prosím vyčkejte na potvrzení objednávky k vyzvednutí. Po předchozí dohodě je možné vyzvednutí také mimo otevírací dobu. Platba je možná hotově nebo platební kartou v provozovně při převzetí. 

 

2. Doručení v Říčanech (= místní doručení pro PSČ 251 01)

Vaši objednávku si můžete nechat doručit v rámci Říčan zdarma. Doručení probíhá po předchozí telefonické domluvě na telefonu 601 666 676. Platba je možná hotově nebo platební kartou při převzetí a také předem - platební kartou online při nákupu nebo převodem na účet.

 

3. Doručení po Praze 

Při objednávce nad 250,- Kč je doprava po Praze zdarma. Objednávky za nižší částku si můžete nechat doručit po Praze za 80,- Kč, Doručení probíhá po předchozí telefonické domluvě na telefonu 601 666 676. Platba je možná hotově nebo platební kartou při převzetí a také předem - platební kartou online při nákupu nebo převodem na účet.

 

4. Doručení na adresu po celé ČR

Objednat si můžete také s doručením po celé ČR na Vámi zvolenou adresu. 

Doručujeme prostřednictvím služby Messenger. Objednávku Vám přiveze kurýr přepravní služby. Jedná se speciální službu pro převoz vína a křehkých předmětů, kdy překládání a veškerá manipulace probíhá výhradně ručně a zásilka je pojištěna. 

Platba je možná hotově nebo platební kartou kurýrovi při převzetí a také předem - platební kartou online při nákupu nebo převodem na účet.

 

Ceník doručení na adresu při platbě předem (platební kartou online nebo převodem na účet) je následující:

- Pro množství 1 - 6 lahví vína (nebo ekvivalent lahve vína, např. balení kávy - zásilka je zabalena do krabice pro přepravu vína) je cena dopravy 160,- Kč.

- Pro množství 7 - 12 lahví vína (nebo ekvivalent, viz výše) je cena dopravy 240,- Kč.

- Pro množství 13 - 18 lahví vína (nebo ekvivalent, viz výše) je cena dopravy 320,- Kč.

 

Ceník doručení na adresu při platbě kurýrovi přepravní společnosti (dobírka - hotově nebo platební kartou) je následující:

- Pro množství 1 - 6 lahví vína (nebo ekvivalent lahve vína, např. balení kávy - zásilka je zabalena do krabice pro přepravu vína) je cena dopravy 200,- Kč.

- Pro množství 7 - 12 lahví vína (nebo ekvivalent, viz výše) je cena dopravy 290,- Kč.

- Pro množství 13 - 18 lahví vína (nebo ekvivalent, viz výše) je cena dopravy 370,- Kč.

 

Přeprava většího množství nebo jakákoliv další specifika je možné individuálně domluvit na telefonu 601 666 676.