O BISTROTECE

Bistroteka Atelier je skvělou kombinací vinotéky a bistra - k dobrému vínu totiž neodmyslitelně patří i něco dobrého k jídlu.

Bistroteku najdete v malém prostoru přímo v centru Říčan u Prahy, který je ale dostatečně velký na to, abyste si zde - kromě zakoupení něčeho dobrého s sebou - mohli i posedět a vychutnat si pohodovou atmosféru. Jsme kousek od nádraží i od náměstí, takže doprava k nám - ať už vlakem nebo autobusem - je díky tomu velmi snadná. V létě má Bistroteka také zahrádku.

          

Interiér je vybaven převážně renovovaným nábytkem a doplňky z dílny Andreas Fachmann, které bistrotece dodávají to pravé kouzlo. To je také důvod, proč se bistroteka jmenuje právě "Atelier":) Není nad to vychutnat si v tomto prostředí skleničku vína a sedět přitom třeba ve staré skříni...

Výběru vína věnujeme v bistrotece mimořádnou pozornost. Cílem je nabídnout široké spektrum kvalitních lahvových vín, které můžete ochutnat i po jednotlivých skleničkách. Při výběru vín se soustředíme zejména na menší lokální vinaře. Abyste mohli stále ochutnávat a zkoušet něco nového, je nabídka vín průběžně obměňována a rozšiřována. Aktuální výběr našich pečlivě vybraných vín můžete ochutnat také během řízené degustace vína pro skupiny až 10 lidí.

Vedle kvalitního vína naleznete v bistrotece také čepované pivo z pivovaru Kamenice nad Lipou a čerstvě praženou kávu, kterou speciálně pro bistroteku praží malá lokální rodinná pražírna. V bistrotece také vždy najdete něco malého dobrého k jídlu - třeba výběr sýrů a šunky k vínu. Protože veškeré jídlo připravujeme vždy čerstvé, tak se aktuální nabídka mění a sledovat jí můžete na našem Instagramu a Facebooku.

Bistrotéka je ideální také na menší akce, ať už soukromé nebo firemní - v připadě zájmu nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám vytvoříme nabídku na míru.

 

Těšíme se na Vaší návštěvu:)